Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - RetroDárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - Retro
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - Retro
Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - Retro
kniha_velka_retro_text.jpg

Bohemia Gifts - dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha - Retro auto

Kód zboží: BC001478

Dárkové balení - Retro. Kosmetický dárkový balíček - sprchový gel 200 ml a olejová lázeň 200 ml - v netradičním balení - kniha pro motoristy. Po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik krátkých motoristických vtipů.
114,88 Kč


Popis

Dárkové balení kosmetiky pro muže - kniha Retro auto - sprchový gel 200 ml + olejová lázeň 200 ml (s příjemnou pánskou vůní)

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a podmanivou vůní 200 ml. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Krémová lázeň s olivovým olejem a podmanivou vůní 200 ml. Krémová lázeň s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný ke koupeli celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.