fbpx
Dárkové balení s dřevěným motýlkem SportsmanDárkové balení s dřevěným motýlkem Sportsman
Dárkové balení s dřevěným motýlkem Sportsman
Dárkové balení s dřevěným motýlkem Sportsman
Dřevěný motýlek Gentleman

Kosmetická sada pro muže - sprchový gel a motýlek Sportsman

Dárková sada pro sportovce obsahuje sprchový gel 250 ml se solí z Mrtvého moře a dřevěný motýlek v designu pro sportovce s obrázkem poháru. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro milovníky sportu a sportování.
304,96 Kč


Popis

Dárková sada pro sportovce - sprchový gel a dřevěný motýlek

Sprchový gel s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře 250 ml. Originální sprchový gel s produkty moře. Je vhodný k mytí celého těla. Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Dřevěný motýlek jako skvělý módní doplněk, se kterým ve společnosti opravdu zaujmete.  Šířka motýlku 12,5 cm, baleno v krabičce, opatřeno nastavitelným páskem se sponou pro úpravu obvodu krku. Motýlek tak bude výborně sedět. Na dřevěném motýlku je natištěný obrázek pro sportovce.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.