Dárkové balení s dřevěným motýlkem SportsmanDárkové balení s dřevěným motýlkem Sportsman
Dárkové balení s dřevěným motýlkem Sportsman
Dárkové balení s dřevěným motýlkem Sportsman
Dřevěný motýlek Gentleman

Kosmetická sada - sprchový gel a motýlek Sportsman

Kód zboží: BC125044

Dárková sada pro sportovce obsahuje sprchový gel 250 ml se solí z Mrtvého moře a dřevěný motýlek v designu pro sportovce s obrázkem poháru. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro milovníky sportu a sportování.
304,96 Kč


Popis

Dárková sada pro sportovce - sprchový gel a dřevěný motýlek

Sprchový gel s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře 250 ml. Originální sprchový gel s produkty moře. Je vhodný k mytí celého těla. Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté.

Dřevěný motýlek jako skvělý módní doplněk, se kterým ve společnosti opravdu zaujmete.  Šířka motýlku 12,5 cm, baleno v krabičce, opatřeno nastavitelným páskem se sponou pro úpravu obvodu krku. Motýlek tak bude výborně sedět. Na dřevěném motýlku je natištěný obrázek pro sportovce.