fbpx
Dárkové balení s dřevěným motýlkem GentlemanDárkové balení s dřevěným motýlkem Gentleman
Dárkové balení s dřevěným motýlkem Gentleman
Dárkové balení s dřevěným motýlkem Gentleman
Dřevěný motýlek Gentleman

Kosmetická sada pro muže - sprchový gel a motýlek Gentleman

Dárková sada pro muže obsahuje sprchový gel 250 ml a dřevěný motýlek s obrázkem Real Gentleman. Motýlek je skvělým a originálním módním doplňkem, se kterým ve společnosti zaujmete. Originální dárek pro muže.
304,96 Kč


Popis

Dárková sada Gentleman - sprchový gel a dřevěný motýlek

Sprchový gel s extrakty z pivních kvasnic a chmele 250 ml. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Dřevěný motýlek jako skvělý módní doplněk, se kterým ve společnosti opravdu zaujmete.  Šířka motýlku 12,5 cm, baleno v krabičce, opatřeno nastavitelným páskem se sponou pro úpravu obvodu krku. Motýlek tak bude výborně sedět. Na dřevěném motýlku je vygravírovaný obrázek Real Gentleman.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.