Dárkové balení kosmetiky pro tatínka - sprchový gel, šampon a korkový podtácekDárkové balení kosmetiky pro tatínka - sprchový gel, šampon a korkový podtácek

Bohemia Gifts - dárkové balení pro tatínka - sprchový gel, šampon a korkový podtácek

Kód zboží: BC127013

Dárkový balíček kosmetiky pro tatínka a korkový podtácek.Pivní sprchový gel 200 ml a pivní vlasový šampon 75 ml je doplněn o korkový podtácek nejen pod pivo. Originální kosmetický dárek pro tatínka.
199,00 Kč
Prodejni cena bez DPH 164,46 Kč


Popis

Netradiční dárek pro vašeho tatínka

Dárkový kosmetický balíček pro tatínka - dárkový sprchový gel 200 ml pro tatínka, pivní vlasový šampon 75 ml a korkový podtácek s potiskem průměr 10 cm.

 

Pivní sprchový gel s extrakty z pivních kvasnic a chmele 200 ml. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Pivní vlasový šampon s extrakty z pivních kvasnic a chmele 75 ml. Kvalitní každodenní osobní péče o vlasy. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Korkový podtácek s potiskem - průměr 10 cm