Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Samolepka na zeď pro děti - sova
Samolepka na zeď pro děti - sova
Samolepka na zeď pro děti - sova

Samolepka na zeď pro děti A2 - sova

SKU: BC190130
Běžná cena:
Prodejni cena 205,79 Kč
Prodejni cena bez DPH 205,79 Kč
Discount
Samolepka na zeď do pokojíku pro miminko ve formátu A2 s obrázkem sovy. Jednotlivé části obrázku nalepíte na zeď nebo jiný hladký povrch. Krásná dekorace pro dětský pokoj, ve kterém se děti budou cítit příjemně.
 

Nálepka na zeď pro miminko - sova

Zařizujete dětský pokojík pro miminko? Samolepka na zeď s obrázkem sovy je krásná dekorace do dětského pokoje, kterým vašemu chlapečkovi nebo holčičce zkrášlíte jeho dětský pokoj. S oblíbeným obrázkem se bude cítit příjemně a jistě bude i snáze usínat.

Formát: A2 - 420 x 594 mm

Materiál: samolepící PVC folie, vyploterované části obrázku

Aplikace: samolepka se lepí na čistou suchou zeď nebo podložku - bez mastnot a prachu. Nálepku můžete lepit nejen na zeď, ale na další hladké plochy jako je nábytek nebo sklo. Pokud není na zdi silná vrstva nátěru, je možné ji následně opatrně sundat bez poškození povrchu. Sundavání samolepky je nutné provádět velmi opatrně a v případě náznaku poškození povrchu s demontáží přestat.