Dárkové balení dětské kosmetiky - příšerkyDárkové balení dětské kosmetiky - příšerky
Dárkové balení dětské kosmetiky - příšerky
Dárkové balení dětské kosmetiky - příšerky
Dárkové balení dětské kosmetiky - příšerky

Příšerky dětská kosmetická sada – 2x sprchový šampon

Kód zboží: BC011012

Příšerky dětská kosmetická sada - 2x dětský sprchový gel a šampon 250 ml - jahoda a borůvka. Voňavý dárek pro děti. Dětská kosmetika pro péči o dětskou pokožku.

114,88 Kč


Popis

Dárkové balení dětské kosmetiky - příšerky

Dětský krémový sprchový šampon s olivovým olejem, AHA kyselinami v ovocném extraktu z citrusů a vůní jahody 250 ml. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky, které v komplexu napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Dětský krémový sprchový šampon s olivovým olejem, AHA kyselinami v ovocném extraktu z citrusů a vůní borůvky 250 ml. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky, které v komplexu napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.