Dárkové balení dětské kosmetiky - příšerkyDárkové balení dětské kosmetiky - příšerky

Bohemia Gifts - Příšerky - dětská kosmetika - 2x dětský sprchový gel a šampon

Kód zboží: BC011012

Příšerky - dárkové balení dětská kosmetika - 2x dětský sprchový gel a šampon 250 ml - jahoda a borůvka. Voňavý dárek pro děti.

114,88 Kč


Popis

Dárkové balení dětské kosmetiky - příšerky

Dětský krémový sprchový šampon s olivovým olejem, AHA kyselinami v ovocném extraktu z citrusů a vůní jahody 250 ml. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky, které v komplexu napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Dětský krémový sprchový šampon s olivovým olejem, AHA kyselinami v ovocném extraktu z citrusů a vůní borůvky 250 ml. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky, které v komplexu napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.