Dárkové balení dědečkoviDárkové balení dědečkovi
Dárkové balení dědečkovi
Dárkové balení dědečkovi

Kosmetická sada pro dědečka – gel 100ml, lázeň 200ml a mýdlo 30g

SKU: BC125019
Běžná cena:
Prodejni cena 189,26 Kč
Discount
Dárkové balení kosmetiky dědečkovi. Lázně pro dědečka jako u moře v pohodlí domova – koupelová lázeň 200 ml, sprchový gel 100 ml a 2x ručně vyráběné mýdlo . Baleno v dárkové papíře.

Výrobeno v ČR.
 

Dárkový kosmetický balíček pro dědečka

Krémová lázeň 200 ml s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z mořské řasy. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca).

Sprchový gel 100 ml s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z mořské řasy. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca).

Toaletní mýdlo 2 ks - ručně vyráběné toaletní mýdlo s příjemnou vůní. Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.