Dárkové balení pro dědu - sprchový gel, šampon a korkový podtácekDárkové balení pro dědu - sprchový gel, šampon a korkový podtácek

Bohemia Gifts - dárkové balení pro dědečka - sprchový gel, šampon a korkový podtácek

Kód zboží: BC126023

Dárkový balíček kosmetiky pro dědu a korkový podtácek.Sprchový gel 200 ml a pivní vlasový šampon 75 ml je doplněn o korkový podtácek s potiskem. Originální kosmetický dárek pro dědečka.
199,00 Kč
Prodejni cena bez DPH 164,46 Kč


Popis

Netradiční dárek pro vašemu dědečkovi

Dárkový sprchový gel 200 ml pro dědu gentlemana, pivní vlasový šampon 75 ml a korkový podtácek s potiskem - průměr 10 cm.

 

Pivní sprchový gel s extrakty z pivních kvasnic a chmele 200 ml. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Pivní vlasový šampon s extrakty z pivních kvasnic a chmele 75 ml. Kvalitní každodenní osobní péče o vlasy. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Korkový podtácek s potiskem - průměr 10 cm