Dárkové balení pro babičku - sprchový gel, mýdlo a dekorační kachlíkDárkové balení pro babičku - sprchový gel, mýdlo a dekorační kachlík

Bohemia Gifts - dárkové balení pro babičku - sprchový gel, mýdlo a dekorační kachlík

Kód zboží: BC126021

Dárkový balíček kosmetiky pro babičku a dekorační kachlík.Sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g je doplněn o dekorační kachlík s nápisem Nejlepší babička. Originální kosmetický dárek pro babičku.
199,00 Kč


Popis

Netradiční dárek pro vaší babičku

Dárkový sprchový gel 200 ml pro babičku, ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g a dekorační kachlík s potiskem 10 x 10 cm.

 

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca).

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g . Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Dekorační kachlík s potiskem - 10 x 10 cm