Dárkové balení pro babičku - sprchový gel, mýdlo a dekorační kachlíkDárkové balení pro babičku - sprchový gel, mýdlo a dekorační kachlík

Bohemia Gifts - dárkové balení pro babičku - sprchový gel, mýdlo a dekorační kachlík

Kód zboží: BC126021

Dárkový balíček kosmetiky pro babičku a dekorační kachlík.Sprchový gel 200 ml a ručně vyráběné mýdlo 30 g je doplněn o dekorační kachlík s nápisem Nejlepší babička. Originální kosmetický dárek pro babičku.
199,00 Kč
Prodejni cena bez DPH 164,46 Kč


Popis

Netradiční dárek pro vaší babičku

Dárkový sprchový gel 200 ml pro babičku, ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g a dekorační kachlík s potiskem 10 x 10 cm.

 

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z mořské řasy 200 ml. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Pro zkvalitnění ošetřujících vlastností je receptura je doplněna i o extrakt z mořské řasy (Ulva lactuca).

Ručně vyráběné toaletní mýdlo 30 g . Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Dekorační kachlík s potiskem - 10 x 10 cm