Vánoční kosmetická sada s vánoční lucerna

Sada šampon 200 ml, gel 200 ml a vánoční lucerna

SKU: BC190078
Běžná cena:
Prodejni cena 271,90 Kč
Prodejni cena bez DPH 271,90 Kč
Discount
Vánoční kosmetický balíček s vánoční lucernou. Originální vánoční kosmetická sada obsahuje sprchový gel a vlasový šampon s vánoční vůní jablka a skořice a krásnou svítící vánoční dekorací pro váš domov.
 

Vánoční kosmetický balíček s vánoční lucernou

Dárkové balení vánoční kosmetiky - vlasový šampon 200 ml a sprchový gel 200 ml s vůní jablka a skořice

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extrakty z bylin a vůní jablka a skořice 200 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej s osvědčenou směsí extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Krémový vlasový šampon s olivovým olejem, extrakty z bylin a vůní jablka a skořice 200 ml. Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro všechny druhy vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej s osvědčenou směsí extraktů z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamomilla recutita), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu. Použití: Dávkujte na vlhké vlasy a po umytí opláchněte vodou. Dermatologicky testováno.

Dekorace - svítící lucerna s vánočními motivy. Vánoční dekorace pro váš domov.