Prodejní box - 15 x krémový sprchový gel 100 ml - VánoceProdejní box - 15 x krémový sprchový gel 100 ml - Vánoce

Bohemia Gifts - Vánoce - sprchové gely 100 ml - prodejní box

Kód zboží: BC610119

Vánoční krémové sprchové gely s kránými vánočními obrázky na etiketách. Prodejní box obsahuje 15 kusů sprchových gelů 100 ml. Milé vánoční dárky pro vaše blízké.
559,00 Kč
Prodejni cena bez DPH 461,98 Kč


Popis

Prodejní box - 15 ks krémových sprchových gelů 100 ml

 

Krémový sprchový gel s olivovým olejem 100 ml - krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem, extraktem z medu a jogurtovou aktivní složkou 100 ml - je vhodný k mytí celého těla. Jde o unikátní kombinaci jemných mycích látek s blahodárnými účinky olivového oleje, jogurtu a extraktu z medu včely medonosné (Apis mellifica) na pokožku. Obsahuje mléčné frakce bohaté na proteiny, fermentované jogurtovými kulturami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahem laktózy, vitaminu A, vitamínů skupiny B a minerálů.

Krémový sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 100 ml - jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Krémový sprchový gel s olivovým olejem a extraktem z mořské řasy 100 ml - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.