Dárková svatební kniha - 2x sprchový gelDárková svatební
Dárková svatební kniha - 2x sprchový gel
Dárková svatební kniha - 2x sprchový gel
Dárková svatební kniha - 2x sprchový gel

Bohemia Gifts - dárkové balení kosmetiky - svatební kniha - 2x sprchový gel

Kód zboží: BC002023

Dárková svatební "kniha". Originální voňavý svatební dárek pro novomanžele pro společnou koupel. Sprchové gely pro ženicha a nevěstu.
106,61 Kč


Popis

Dárková kniha pro novomanžele. Voňavý svatební dárek pro ženicha a nevěstu a pro jejich příjemné chvíle strávené při relaxaci a společné koupeli.

Sprchový gel 200 ml pro ženicha - krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Sprchový gel 200 ml pro nevěstu - jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující olivový olej a ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky, které v komplexu napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Originální svatební dárek pro příjemné chvíle.