Dárkové sexy balení kosmetiky pro ženy - sprchový gel a mýdlo penisDárkové sexy balení kosmetiky pro ženy - sprchový gel a mýdlo penis

Bohemia Gifts - sexy kosmetické dárkové sexy balení - sprchový gel a mýdlo penis

Kód zboží: BC131142

Sexy dárek pro ženy - I love SEX. Dárkové balení sexy kosmetiky složené ze sprchového gelu 300 ml a ručně vyráběného mýdla ve tvaru penisu. Obrázek na etiketu sprchového gelu vytvořil známý kreslíř Petr Urban.
139,00 Kč
Prodejni cena bez DPH 114,88 Kč


Popis

Dárkové sexy balení kosmetiky pro muže - dárkový sprchový gel 300 ml + ručně vyráběné mýdlo - penis 90 g

Složení:

Sprchový gel 300 ml. Velice jemný přípravek v každodenní osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla. Díky svému složení pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysušováním při mytí, které je šetrné a přitom účinné. Má podmanivou a moderní vůni, která osvěžuje a zanechává příjemný pocit.

Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a příjemnou vůní ve tvaru vagíny. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.