Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.

Dárkové sexy balení kosmetiky pro muže - sprchový intim gel + mýdloDárkové sexy balení kosmetiky pro muže - sprchový intim gel + mýdlo

Sexy kosmetická sada - sprchový gel 300 ml a mýdlo vagína

SKU: BC131141
Prodejni cena 114,88 Kč
Sexy dárek pro muže - I love SEX. Dárkové balení sexy kosmetiky obsahuje sprchový gel 300 ml a mýdlo ve tvaru vagíny. Obrázek na etiketu sprchového gelu vytvořil známý kreslíř Petr Urban.
 

Dárkové sexy balení kosmetiky pro muže - dárkový sprchový gel 300 ml + ručně vyráběné mýdlo - vagína 110 g

Složení:

Sprchový gel 300 ml. Velice jemný přípravek v každodenní osobní hygieny, vhodný k mytí celého těla. Díky svému složení pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysušováním při mytí, které je šetrné a přitom účinné. Má podmanivou a moderní vůni, která osvěžuje a zanechává příjemný pocit. Je vhodný pro použití zejména při sportovních aktivitách

Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a příjemnou vůní ve tvaru vagíny. Jemné toaletní mýdlo s glycerinem a extrakty heřmánku pravého (Chamomilla recutita L.), měsíčku lékařského (Calendula officinalis L.), šalvěje lékařské (Salvia officinalis L.), kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) a břízy bílé (Betula alba L). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.