Společenská hra Pirtički - PartičkaSpolečenská hra Pirtički - Partička
Společenská hra Pirtički - Partička
Společenská hra Pirtički - Partička

Společenská hra Pirtički

Pirtički, výběr toho nejlepšího! Můžete si vyzkoušet jednotlivé hry z populárního televizního pořadu Partička.
Kód zboží: BC08061

399,00 Kč
499,00 Kč


Popis

Originální improvizační společenská hra Pirtički

Zábavná improvizační společenská hra, kde nikdo dopředu netuší, v jaké roli se ocitne a jakou postavu či věc bude ztvárňovat. Hra nehledá ani vítěze ani poražené. Cílem hry je navzájem se pobavit. Právě spontánnost a improvizace dělá z každé hry jedinečnou událost, která se nedá dopředu nacvičit, ani zopakovat. Je to kouzlo okamžiku.

Hráči se zúčastňují množství dopředu připravených her a je jen na nich, jak si v dané chvíli poradí a ukážou, co v nich doopravdy je. Ostatní jsou v tom s nimi a baví se nejen tím, jak se s úkoly vypořádají, ale také tím, když se hráči doslova škvaří a snaží se vyřešit zdánlivě neřešitelnou situaci.

Improvizujte, případně vyřešte hádanku! Můžete si zahrát v 6-ti tématech celkem120 her.

Věk: 12+ . Hra pro 6 a více hráčů

Balení obsahuje:

  • 20 hracích karet se 120-ti hrami (černé barvy)
  • 40 (20 A a 20 B) karet pro hru čelovka (bílé barvy)
  • 2 páry klipů pro uchycení karet pro hru čelovka k čelu
  • 2 gumičky pro spojení klipù
  • 5 černých hracích karet pro dopsání vlastních her
  • 10 bílých karet pro dopsání vlastních (osob, vìcí) pro hru čelovka
  • píšťalku Pirtički
  • propisku Pirtički
  • hrací kostku
  • pravidla hry

 

Doporučená pravidla hry:

Vzhledem k tomu, že se jedná o improvizační hru, věříme, že si pravidla každý z Vás upraví ke své spokojenosti. Hra nehledá ani vítěze ani poražené. Cílem hry je navzájem se pobavit. Nejdříve se hráči rozdělí do dvou i více skupin, které se v hraní scének budou střídat a bavit se navzájem.

Zároveň si určí nezávislého řídícího celé hry (i on se může libovolně střídat). V každém týmu hrají 4 hráči (herci), ale je možné hrát i s menším počtem hráčů v týmu. V takovém případě hrajete pouze s lichými čísly, protože tyto hry jsou určeny pouze pro 2-3 hráče (herce). Hra obsahuje 3 sady karet – černé hrací karty s tématy či úkoly pro jednotlivé hry a 2 sady bílých karet (A a B) s názvy věcí či jmény osob určených pro hru „čelovka“. Dále je možné využít prázdné karty pro doplnění vlastních témat a hru si tak originálně rozšířit o vlastní nápady.

Řídící hry zamíchá balíček černých karet a začínající tým zahájí hru hodem kostky. Padlé číslo určí týmu konkrétní hru, jejíž zadání je uvedeno na hrací kartě. Informace k druhu, tématu a charakteru her sdělí řídící hry ze sejmuté horní hrací karty, popř. představí princip hry dle tohoto návodu. Obsazení hráčů (herců) do jednotlivých her si zvolí každý tým sám. Po splnění úkolu se hrací karta vrací do spodní části balíčku hracích karet.