Pirtički 2 - rozšíření společenské hryPirtički 2 - rozšíření společenské hry
Pirtički 2 - rozšíření společenské hry
Pirtički 2 - rozšíření společenské hry

Pirtički 2 - rozšíření společenské hry

Pirtički 2 - rozšíření úspěšné společenské hry. Zahrajte si hry z pořadu Partička se svými přáteli.
Kód zboží: BC080611

349,00 Kč
399,00 Kč


Popis

Pirtički 2 - originální improvizační společenská hra Pirtički - rozšíření

Pirtički 2, rozšíření společenské hry, přináší 4 nové hry (Reklamace, Alter Ego, Nečekaný telefonát, Příběh) a rozšíření 2 her z prvního vydání (Párty, Čelovka). Ke hře není potřeba první vydání hry Pirtički! Pro dobrou zábavu postačí pouze tento druhý díl samostatně.

Věk: 12+ . Hra pro 6 a více hráčů

Balení obsahuje:

  • 20 hracích karet se 120-ti hrami (černé barvy)
  • 40 (20 A a 20 B) karet pro hru čelovka (bílé barvy)
  • 2 páry klipů pro uchycení karet pro hru čelovka k čelu
  • 2 gumičky pro spojení klipù
  • 5 černých hracích karet pro dopsání vlastních her
  • pravidla hry
  • BONUS - magnetku Partička in Black

 

Ke hře nepotřebujete první vydání hry!

Doporučená pravidla hry:

Vzhledem k tomu, že se jedná o improvizační hru, věříme, že si pravidla každý z Vás upraví ke své spokojenosti. Hra nehledá ani vítěze ani poražené. Cílem hry je navzájem se pobavit.

Nejdříve se hráči rozdělí do dvou i více skupin, které se v hraní scének budou střídat a bavit se navzájem. Zároveň si určí nezávislého řídícího celé hry (i on se může libovolně střídat).

V každém týmu hrají 4 hráči (herci), ale je možné hrát i s menším počtem hráčů v týmu.Hry Reklamace, Nečekaný telefonát a Příběh je možné hrát i s menším počtem hráčů (herců).

Hra obsahuje 3 sady karet - černé hrací karty s tématy či úkoly pro jednotlivé hry a 2 sady bílých karet (A a B) s názvy věcí či jmény osob určených pro hru „čelovka“.

Řídící hry zamíchá balíček černých karet a začínající tým zahájí hru hodem kostky. Padlé číslo určí týmu konkrétní hru, jejíž zadání je uvedeno na hrací kartě. Informace k druhu, tématu a charakteru her sdělí řídící hry ze sejmuté horní hrací karty, popř. představí princip hry dle tohoto návodu. Obsazení hráčů (herců) do jednotlivých her si zvolí každý tým sám. Po splnění úkolu se hrací karta vrací do spodní části balíčku hracích karet.