Svíčka v teakovém dřevě - světlo štěstí

Svíčka v teakovém dřevě - světlo štěstí

SKU: BC190220
Prodejni cena 304,96 Kč
Vonná svíčka v teakovém dřevě s dřevěnou ozdobou. Teaková svíčka s nápisem - světlo štěstí - je krásná dekorace pro váš domov nebo milý dárek pro vaše blízké, kamarádku, manželku, přítelkyni nebo kolegyni v práci.
 

Dárková vonná svíčka v teakovém dřevě - světlo štěstí

Zapalte svíčku, otevřete si lahvinku dobrého vína a užívejte si klidu a pohodlí. Svíčka může být také krásný dárek pro ženu, kamarádku, přítelkyni nebo kolegyni v práci. Originální dárek k narozeninám, k svátku nebo pro radost.

Rozměr: výška svíčky - 11 cm, různé průměry podle velikosti dřeva.

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...

Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.

Potvrzuji, že nebudu nakupovat alkohol, pokud jsem mladší 18 let.

I confirm that I will not buy alcohol if I am under 18 year old.