Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku
Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku
Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku

Mléčná čokoláda splněných přání 100 g pro maminku

SKU: BC190188
Běžná cena:
Prodejni cena 86,09 Kč
Prodejni cena bez DPH 86,09 Kč
Discount
Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku s otočným kolečkem, na kterém jsou předtištěná přání, které můžete mamince splnit. Čokoláda je skvělý sladký dárek pro maminku z lásky, k narozeninám nebo k svátku.
 

Dárková mléčná čokoláda 100 g splněných přání pro maminku

Dárková mléčná čokoláda 100 g - obsah kakaové sušiny nejméně 30%.

Mléčná čokoláda splněných přání pro maminku s otočným kolečkem, kde nastavíte přání, které splníte své mamince. Čokoláda je tak originální dárek pro maminku k narozeninám nebo k svátku. Čokoládovým dárkem splníte jedno nebo více přání a ještě strávíte s maminkou společné chvíle.

Přání přetištěná na čokoládě:

  • Dojdu ti pro nákup
  • Půjdeme spolu do kina
  • Dnes neodmlouvám a pomůžu ti s čím budeš chtít
  • Uklidím si svůj pokoj

Na čokoládě nastavíte přání, které splníte své mamince.

 

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...