Dárkový dřevěný box pro ženu - luxus pro dámyDárkový dřevěný box pro ženu - luxus pro dámy

Dárkový koš pro ženu - luxus pro dámy

SKU: BC190366
Běžná cena:
Prodejni cena 2147,93 Kč
Prodejni cena bez DPH 2147,93 Kč
Discount
Luxusní dárková dřevěná bedýnka pro ženu je skvělý dárek k narozeninám. Dárkový box obsahuje šampaňské, čokoládky, difuzér, zápisník, lupu a korkové nálepky.
 

Dárkový dřevěný box pro ženu - luxus pro dámy

Minimalismus, elegence a luxus to je spojení tohoto luxusního dřevěného boxu určeného pro všechny ženy. Set obsahuje lahev pravého šampaňského, výběr mini čokoládek do kabelky, vonný difuzér, sešit se zlatými detaily, elegantní lupu s dřevěným madlem a korkovými nálepkami.

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...