Dárková plechovka pro ženu - psí máma

Dárkový box pro ženu - psí máma

SKU: BC190376
Běžná cena:
Prodejni cena 412,40 Kč
Prodejni cena bez DPH 412,40 Kč
Discount
Dárek pro pejskaře. Dárkový box pro milovnice psů obsahuje plecháček s potiskem, házecí hračku pro psa a zásobník na karabině na sáčky na psí exkrementy. Dárková plechovka pro ženu, psí mámu.
 

Dárkový plechový box pro ženu - psí máme

Kolik pejskařů máte ve svém okolí a chtěli byste je potěšit, poděkovat a nebo jim popřát? Věříme, že jich je hodně, a proto jsme připravili tuto květinovou plechovku, kterou jsme naplnili plecháčkem s potiskem „Jsem psí máma“, hračkou pro pejsky a zásobníkem na karabině se sáčky na psí bobky.

Originální dárek pro ženy milovnice psů. Pro všechny ženy, které můžete nazvat "psí máma".

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...