Dárkový plechový box pro ženu - kousek nebe

Dárkový box pro ženu - kousek nebe

SKU: BC190395
Běžná cena:
Prodejni cena 371,07 Kč
Prodejni cena bez DPH 371,07 Kč
Discount
Plechový dárkový box pro ženu plný milých dárků pro kamarádku, kolegyni, maminku nebo babičku. Krásný dárek pro ženu k narozeninám nebo k Vánocům.
 

Dárkový plechový box ženu - kousek nebe

Která žena by nemilovala anděly... Proto jsme sestavili tento malý andělský balíček, kterým potěšíte opravdu každou ženu při jakékoliv příležitosti. Stylová bílá plechovka s víčkem v imitaci dřeva je naplněna koupelovou solí 110 g s vůní levandule a obrázkem od Ivy Hüttnerové, vonným difuzérem, toaletním mýdlem 30 g „Jsi můj Anděl“ a keramickou soškou andílka.

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...