Dárkový plechový box pro ženu - chvilka klidu

Dárkový box pro ženu - chvilka klidu

SKU: BC190372
Běžná cena:
Prodejni cena 288,43 Kč
Prodejni cena bez DPH 288,43 Kč
Discount
Krásný dárek pro kamarádku nebo kolegyni v práci. Dárkový box pro ženu pro uklidnění a chvíle relaxace obsahuje kosmetiku, pěnící tabletu do vany a difuzér.
 

Dárkový plechový box ženu - chvilka klidu

Máte mezi sebou někoho komu všechno přerůstá přes hlavu a potřeboval by se na chvilku hodit do klidu? S tímto balíčkem to půjde snadno. Plechovka se vzorem květin obsahuje tělové mléko z řady Boho 50 ml, vonný difuzer, toaletní mýdlo 30 g a pěnící tabletu do koupele. Pokud ještě přiložíte vzkaz nebo poukaz na hlídání dětí, vytvoříte z něj opravdový skvost!

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...