Dárkový box pro ženu - čaj o páté

Dárkový box pro ženu - čaj o páté

SKU: BC190394
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Dárkový box pro ženy pro klidné chvíle s čajem. Květinová plechovka pro ženu obsahuje hrnek, sadu 5 výběrových čajů, kameninový podtácek a sítko na čaj o originální ozdobou. Krásný dárek pro ženu.
 

Dárkový box pro ženu - čaj o páté

Na šálek dobrého čaje je vždy správná chvíle! A proto jsme sestavili tuto květinovou plechovku, která obsahuje keramický hrnek, podtácek z břidlice na čaj, 5 druhů výběrových čajů a sýtko na čaj s ozdobnou konvičkou.

 

 

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...