Dárkový box pro babičku - děkuji babi - nealko

Dárkový box pro babičku - děkuji babi - nealko

SKU: BC190399
Běžná cena:
Prodejni cena 247,11 Kč
Prodejni cena bez DPH 247,11 Kč
Discount
Originální dárek pro babičku v plechové krabičce s květinovým motivem. Plechovka je krásný dárek pro babičku s kosmetikou a nealkoholickým sektem 0,2 l. Krásný dárek pro babičku k narozeninám nebo k Vánocům.
 

Dárkový plechový box pro babičku - děkuji babi - nealko

Tento milý balíček udělá radost každé babičce, které chcete poděkovat, popřát k svátku či narozeninám a nebo jí jen potěšit. Jsme si jistí, že nešlápnete vedle, když touto cestou oznámíte, že čekáte miminko. Sada pro babičku obsahuje nealkoholický sekt 0,2 l, vlasový šampon 75 ml z řady Botanica Bohemia s vůní levandule a pěnící bombu do koupele ve tvaru srdce.

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...