Dámské bílé tričko k 40. narozeninám
Dámské bílé tričko k 40. narozeninám
Bílé tričko k 18. narozeninám
Bílé tričko k 40. narozeninám

Dámské tričko s potiskem k 40. narozeninám - užívej

SKU: BC190317
Běžná cena:
Prodejni cena 222,31 Kč
Prodejni cena bez DPH 222,31 Kč
Discount
Dámské bavlněné bílé tričko s potiskem k 40. narozeninám. Dámské tričko s potiskem Užívej si svoje první z posledních 10ti-cet! je krásný a originální dárek k narozeninám pro ženu. Tričko k narozeninám se značkou 40.
 
Velikost
Barva
Text na záda
Pokud ANO - napiš text :

Dámské bílé tričko s potiskem k 40. narozeninám

Originální narozeninové tričko k 40. narozeninám s potiskem Užívej si svoje první z posledních 10ti-cet! Originální dárek k 40. narozeninám pro ženu.

Potisk: tiskneme digitální inkoustovou technologií na 100% bavlněná trička (170 g/m2). Tričko v dámském střihu.

Barva: bílá

Tipy na dárek k narozeninám

Hledáte netradiční dárek k narozeninám? Nevíte jaký narozeninový dárek pro vašeho kamaráda nebo přítelkyni? Kulaté narozeniny přítele se blíží a vy nevíte čím ho obdarovat? Určitě vás zaujme naše nabídka originálních dárků k narozeninám.

Dárky ke kulatým narozeninám

Kamarád nebo kamarádka slaví kulaté narozeniny a vy hledáte vhodný dárek, na kterém bude číslo s věkem oslavence. Pro ty kteří rádi mlsají, máme připravený jako dárek narozeninovou čokoládu 100 g s veselými hláškami. Milovníky vína potěšíte bílým narozeninovým vínem Chardonnay nebo červeným Merlot s veselou etiketou. Netradičním narozeninovým dárkem bude určitě kosmetický balíček složený ze sprchového gelu a ručně vyráběného tvarovaného mýdla s číslem. Jde o voňavý originální dárek, kterým jistě zaujmete.

Číst dál...