fbpx
Dárkový koš - Andělské vánoceDárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce
Dárkový koš - Andělské vánoce

Vánoční dárkový koš Andělské vánoce


BC850323

Dárkový koš Andělské vánoce je milým dárkem pro vaše blízké a přátele. Vánoční dárkový box obsahuje plechovou krabici pro dekoraci, vonnou svíčku pro navození chvil klidu a pohody, dekorace v podobě dřevěné vánoční ozdoby a keramické postavičky anděla, horkou čokoládu pro přípravu lahodného nápoje, vánoční mléčnou čokoládu a vánoční sprchový gel pro vaši koupel.
577,69 Kč
Upozornit mě


Popis

Dárkový koš Andělské vánoce s vánočními motivy na výrobcích - obsahuje:

 Plechová krabice - anděl Dárková plechová krabice s víkem a obrázkem anděla. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
Dárková svíčka ve skle - cotton and neroli Dárková vonná svíčka 368 g. Příjemná vůně kašmíru, doba hoření je 105 - 120 hodin.
Keramická figurka - sedící anděl Keramická postavička sedícího anděla. Krásná dekorace, výška 11 cm.
Dřevěná vánoční ozdoba - andělská záře Ručně vyráběná dřevěná vánoční ozdoba s obrázkem - Andělské vánoce. Průměr do 6 cm. Vyrobeno z českého dřeva. Krásná vánoční dekorace.  
 Vánoční horká čokoláda 30 g Vánoční horká mléčná čokoláda 30 g s vánočním obrázkem anděla se čtyřlístky. Mléčná čokoláda pro rozpuštění v horkém mléce a vytvoření lahodného čokoládového nápoje. Sladký vánoční dárek pro vaše blízké, kamarády nebo kolegy.  
 Vánoční mléčná čokoláda 10 g Dárková vánoční mléčná čokoláda 10 g s vánočním motivem - Anděl se čtyřlístky. Krásný drobný, ale milý vánoční dáreček.  
  Krémový sprchový gel 100 ml s olivovým olejem, extrakty z bylin a vůní jablka a skořice. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej s osvědčenou směsí extraktů z kopřivy dvoudo- mé (Urtica dioica L.), heřmánku pravého (Chamo- milla recutita), břízy bílé (Betula alba L.), měsíčku lékařského (Calendula offi cinalis L.) a šalvěje lékařské (Salvia offi cinalis L.). Použití: dávkujte na vlhké tělo a po umytí oplách- něte vodou. Dermatologicky testováno.

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.