Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Dárkový plechový box pro tátu

Dárkový plechový box pro taťku

SKU: BC190384
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Dárek pro tatínka k narozeninám, Vánocům. Dárkový plechový box pro tátu obsahuje výběrové pivo a otvírák s magnetem, energetický nápoj a sprchový gel pro taťku.
 

Dárkový plechový box pro taťku

Pomohl Vám tatínek a vy byste mu rádi poděkovali? Nebo zkrátka slaví narozeniny či svátek? Darujte mu tuto sadu pro tatínka. Plechová krabička je naplněná sprchovým gelem pro tatínka, lahví výběrového piva, energy drinkem a otvírákem na pivo.

Dárkový plechový box pro tátu obsahuje:

  Plechový box (různé designy) - výška 95 mm, šířka 225 mm a hloubka 160 mm. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
  Výběrové pivo - výběr zahraničního pivo dle aktuální nabídky
 

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 200 ml pro tatínka. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky.

 Energetický nápoj pro tatínka Energetický nápoj 250 ml - energie pro tatínka. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie, který vás postaví na nohy.
 Button s otvírákem pro tatínka Button s otvírákem a magnetem pro tatínka. Průměr placky pro tatínka je 55 mm.