Dárkový plechový box pro tátu

Dárkový plechový box pro taťku

SKU: BC190384
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Dárek pro tatínka k narozeninám, Vánocům. Dárkový plechový box pro tátu obsahuje výběrové pivo a otvírák s magnetem, energetický nápoj a sprchový gel pro taťku.
 

Dárkový plechový box pro taťku

Pomohl Vám tatínek a vy byste mu rádi poděkovali? Nebo zkrátka slaví narozeniny či svátek? Darujte mu tuto sadu pro tatínka. Plechová krabička je naplněná sprchovým gelem pro tatínka, lahví výběrového piva, energy drinkem a otvírákem na pivo.

Dárkový plechový box pro tátu obsahuje:

  Plechový box (různé designy) - výška 95 mm, šířka 225 mm a hloubka 160 mm. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
  Výběrové pivo - výběr zahraničního pivo dle aktuální nabídky
 

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 200 ml pro tatínka. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky.

 Energetický nápoj pro tatínka Energetický nápoj 250 ml - energie pro tatínka. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie, který vás postaví na nohy.
 Button s otvírákem pro tatínka Button s otvírákem a magnetem pro tatínka. Průměr placky pro tatínka je 55 mm.