Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Dárkový plechový box pro dědu
Dárkový plechový box pro dědu
Dárkový plechový koš pro dědečka
Dárkový plechový koš pro dědečka

Dárkový plechový box pro dědu

SKU: BC190383
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Dárek pro dědečka. Dárkový plechový box pro dědu obsahuje pivo a otvírák pro zahnání žízně, energetický nápoj a olejový sprchový gel pro očistu dědečka.
 

Dárkový plechový box pro dědu

Chcete potěšit Vašeho dědečka nebo očekáváte přírůstek do rodiny a nevíte jak to oznámit? Řekněte to naší dárkovou plechovkou. Plechová krabička je naplněná sprchovým gelem pro dědečka, lahví výběrového piva, energy drinkem a otvírákem na pivo. 

Dárkový plechový box pro dědečka obsahuje:

  Plechový box (různé designy)  - výška 95 mm, šířka 225 mm a hloubka 160 mm. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
  Výběrové pivo - zahraniční pivo dle aktuální nabídky
 

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 200 ml pro dědečka. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky.

 Energetický nápoj pro dědečka Energetický nápoj 250 ml - energie pro dědečka. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie, který vás postaví na nohy.
 Button s otvírákem pro dědečka Button s otvírákem a magnetem pro dědečka. Průměr placky pro dědečka je 55 mm.