Dárkový plechový box pro dědu
Dárkový plechový box pro dědu
Dárkový plechový koš pro dědečka
Dárkový plechový koš pro dědečka

Dárkový plechový box pro dědu

SKU: BC190383
Běžná cena:
Prodejni cena 329,75 Kč
Prodejni cena bez DPH 329,75 Kč
Discount
Dárek pro dědečka. Dárkový plechový box pro dědu obsahuje pivo a otvírák pro zahnání žízně, energetický nápoj a olejový sprchový gel pro očistu dědečka.
 

Dárkový plechový box pro dědu

Chcete potěšit Vašeho dědečka nebo očekáváte přírůstek do rodiny a nevíte jak to oznámit? Řekněte to naší dárkovou plechovkou. Plechová krabička je naplněná sprchovým gelem pro dědečka, lahví výběrového piva, energy drinkem a otvírákem na pivo. 

Dárkový plechový box pro dědečka obsahuje:

  Plechový box (různé designy)  - výška 95 mm, šířka 225 mm a hloubka 160 mm. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
  Výběrové pivo - zahraniční pivo dle aktuální nabídky
 

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 200 ml pro dědečka. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky.

 Energetický nápoj pro dědečka Energetický nápoj 250 ml - energie pro dědečka. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie, který vás postaví na nohy.
 Button s otvírákem pro dědečka Button s otvírákem a magnetem pro dědečka. Průměr placky pro dědečka je 55 mm.