Dárkový plechový koš pro rybářeDárkový plechový koš pro rybáře
Dárkový plechový koš pro rybáře
Dárkový plechový koš pro rybáře
Dárkový plechový koš pro rybáře
Dárkový plechový koš pro rybáře
Dárkový plechový koš pro myslivce
Dárkový plechový koš pro rybáře
Dárkový plechový koš pro myslivce
Dárkový plechový koš pro myslivce

Dárkový plechový box pro rybáře

SKU: BC850330
Běžná cena:
Prodejni cena 412,40 Kč
Prodejni cena bez DPH 412,40 Kč
Discount
Dárkový plechový box pro rybáře. Dárek pro rybáře obsahuje pivo a otvírák, energetický nápoj, keramický panák a sprchový gel, vše užitečné pro každého rybáře.
 

Dárkový box pro rybáře

Pro všechny milovníky rybaření je tu tato plechovka va tvaru retro rádia. Je naplněna pivem Landskron, energy drinkem pro rybáře, sprchovým gelem Petrův Zdar, panákem pro rybáře a otvírákem na pivo s magnetem. 

Dárkový plechový box pro rybáře obsahuje:

 Plechový box béžové rádio Plechový kufřík - Rádio - výška 95 mm, šířka 225 mm a hloubka 160 mm. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
Pivo Landskron Pilsen 0,33 l Pivo Landskron Pilsen 0,33 l. Alk. 4,8%.
  Krémový sprchový gel s olivovým olejem 200 ml pro rybáře. Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu.
 Energetický nápoj pro rybáře Energetický nápoj 250 ml - energie pro rybáře. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie, který vás postaví na nohy.
 Keramický panák pro rybáře Keramický pohárek na alkohol s potiskem 0,5 cl - Petrův Zdar. Originální panák na alkohol pro muže.
 Button s otvírákem pro rybáře Button s otvírákem a magnetem pro rybáře - Petrův zdar. Průměr placky pro rybáře je 55 mm.