Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.

Dárkový plechový koš pro maminkuDárkový plechový koš pro maminku
Dárkový plechový koš pro maminku
Dárkový plechový koš pro maminku
Dárkový plechový koš pro maminku
Dárkový plechový koš pro maminku
Dárkový koš pro maminku
Dárkový plechový koš pro maminku
Dárkový plechový koš pro maminku
Dárkový plechový koš pro maminku

Dárkový plechový koš pro maminku

SKU: BC850328
Prodejni cena 329,75 Kč
Dárkový koš pro vaši milou maminku je plný dárků, které maminku potěší jako je aromatická svíčka pro chvíle pohody, horká čokoláda pro přípravu lahodného čokoládového nápoje, nápoj pro zvýšení energie, dřevěný tulipán pro dekoraci nebo sprchový gel pro maminku s vůní růže.
 

Dárkové balení obsahuje:

Plechová krabice Donuts Dárková plechová krabice s víkem, nápis na krabici Donuts - výška 95 mm, šířka 225 mm a hloubka 160 mm. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
Horká čokoláda pro maminku Horká mléčná čokoláda 30 g pro maminku - pro rozpuštění v horkém mléce a vytvoření lahodného čokoládového nápoje. Sladký dárek pro vaši milou maminku.

Energetický nápoj pro maminku
 

Energetický nápoj 250 ml pro maminku. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie, který postaví maminku na nohy.  
Vonná svíčka mamince Vonná svíčka ve skle s vůní fresh linen. Výška 6 cm, průměr 4,5 cm.

Dřevěný tulipán 20 cm
 

Dekorační dřevěný tulipán, délka 20 cm. Krásná dekorace do vašeho bytu či domu.

Sprchový gel pro maminku

Sprchový gel s extrakty z šípků a květů růže 200 ml. Jemný přípravek osobní hygieny vhodný k mytí celého těla, s podmanivou moderní vůní. Je obohacen o kosmetický olivový olej a kvalitní extrakty z plodů šípku (Rosa Canina) a květů růže (Rosa Centifolia), které obsahují flavonoidy, ovocné kyseliny a další prospěšné látky. V kombinaci s kvalitními mycími složkami receptury vznikl přípravek s jemným působením na pokožku. Bohatá pěna je vhodná ke každodennímu použití, šetrně myje a zanechává vaši pokožku svěží a krásně provoněnou.

Potvrzuji, že nebudu nakupovat alkohol, pokud jsem mladší 18 let.

I confirm that I will not buy alcohol if I am under 18 year old.