Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.

Dárkový koš pro myslivceDárkový koš pro myslivce
Dárkový koš pro myslivce
Dárkový koš pro muže - Gentleman
Dárkový koš pro muže - Gentleman
Dárkový koš pro rybáře
Dárkový koš pro myslivce
Dárkový koš pro myslivce
Dárkový koš pro rybáře
Dárkový koš pro myslivce

Dárkový koš pro myslivce

SKU: BC850305
Prodejni cena 990,91 Kč
Dárkový koš je krásný dárek pro myslivce a milovníky přírody. Dárkový koš je plný skvělých výrobků, které potěší každého myslivce a lesníka - hodinky, plecháček a placatku na alkohol pro rybáře, pivo nebo koření. Originální dárek pro milovníky přírody.
 

Dárkové balení obsahuje:

Dřevěná dárková krabice

Dřevěná dárková krabice s uzavíratelným víkem. Rozměr 29 x 21,5 x 14 cm.
Pánské hodinky Pánské hodinky, průměr ciferníku cca 5 cm, baleno v plastové krabičce. Barva ciferníku a řemínku je dle aktuální nabídky.
 Placatka na alkohol pro myslivce Nerezová placatka na alkohol 200 ml pro myslivce spolu s nálevkou a sadou 4 ks panáků. Butylku na alkohol můžete naplnit vaším oblíbeným alkoholem a připít si na cestách s vašimi přáteli.  
 Plecháček pro myslivce Plecháček s potiskem pro myslivce - Lovu zdar. Průměr plecháčku 8 cm. Plechový hrnek pro myslivce, milovníky lesa a přírody.
Pivo Landskron 0,33 l

Pivo Landskron Pilsen 0,33 l. Alk. 4,8%.

Kořeni BBQ 100 g

Koření Texas BBQ 100 g. Koření na maso pro grilování. Obsahuje sůl, koriandr, chilli, hořčici, česnek, cibuli, hnědý cukr, kmín, konzervant.

Potvrzuji, že nebudu nakupovat alkohol, pokud jsem mladší 18 let.

I confirm that I will not buy alcohol if I am under 18 year old.