Dárkový plechový koš pro tatínkaDárkový plechový koš pro tatínka
Dárkový plechový koš pro tatínka
Dárkový plechový koš pro tatínka
Dárkový plechový koš pro myslivce
Dárkový plechový koš pro myslivce
Dárkový plechový koš pro myslivce
Dárkový plechový koš pro tatínka
Dárkový plechový koš pro tatínka

Dárkový plechový koš pro tatínka

Prodejni cena 412,40 Kč
Dárkový koš je krásný a hodnotný dárek pro milého tatínka. Dárkový plechový box je plný skvělých výrobků, které potěší vašeho tatínka - pivo a otvírák pro zahnání žízně, energetický nápoj pro znovu získání energie, keramický panák a sprchový gel s příjemnou vůní.
 

Dárkový koš pro dědečka - obsahuje:

 Plechový box šedé rádio Plechový kufřík - Rádio - výška 95 mm, šířka 225 mm a hloubka 160 mm. Krabici je dále možné využít jako dekoraci pro váš domov.
Pivo Landskron Pilsen 0,33 l Pivo Landskron Pilsen 0,33 l. Alk. 4,8%.
 

Olejový sprchový gel s olivovým a hroznovým olejem a extraktem z citrusů 200 ml pro tatínka. Moderní přípravek osobní hygieny ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Kombinace jemných mycích složek s eudermickými oleji z olivy (Olea Europaea) a hroznů vinné révy (Vitis vinifera) zajišťuje účinné a šetrné umytí, ošetření a zamezení nadměrnému vysušování pokožky. Receptura je doplněna i o ovocný extrakt z Citrus Limonum, jehož součástí jsou AHA kyseliny a další prospěšné látky.

 Energetický nápoj pro tatínka Energetický nápoj 250 ml - energie pro tatínka. Mírně perlivý nealkoholický energetický nápoj obsahující kofein, taurin a vitamíny. Originální dárek plný energie, který vás postaví na nohy.
 Panák na alkohol Vejdi a neuškoď Keramický pohárek na alkohol s potiskem 0,5 cl - Vejdi a neuškoď. Originální panák na alkohol pro muže.
 Button s otvírákem pro tatínka Button s otvírákem a magnetem pro tatínka. Průměr placky pro tatínka je 55 mm.

Potvrzuji, že nebudu nakupovat alkohol, pokud jsem mladší 18 let.

I confirm that I will not buy alcohol if I am under 18 year old.