Dárkové balení pro muže - gel 250 ml a gel 100 mlDárkové balení pro muže - gel 250 ml a gel 100 ml

Bohemia Gifts - dárkové balení kosmetiky pro muže - sprchový gel 250 ml a gel 100 ml - loveminátor

Kód zboží: BC125008

Bohemia Gifts - dárkové balení kosmetiky pro opravdové muže. Sprchový gel 250 ml - čístič pro muže a sprchový gel 100 ml "loveminátor".

Vyrobeno v České republice.
129,00 Kč


Popis

Originální kosmetický dárek pro muže.

Dárkové balení kosmetiky pro muže obsahuje:

Sprchový gel 250 ml olivovým olejem a extraktem z mořské řasy. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Sprchový gel 100 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.