Nejprodávanější
Dárkové balení pro muže - pro gentlemanaDárkové balení pro muže - pro gentlemana

Dárková kosmetika pro muže – 2x sprchový gel a kondom

SKU: BC125023
Běžná cena:
Prodejni cena 164,46 Kč
Prodejni cena bez DPH 164,46 Kč
Discount
Dárkové balení kosmetiky pro opravdového muže. Sprchový gel 500 ml - čístič pro muže, sprchový gel 200 ml "loveminátor" a dárkový kondom pro Gentlemana.

Vyrobeno v České republice.
 

Originální kosmetický dárek pro muže.

Dárkové balení kosmetiky pro muže obsahuje:

Sprchový gel 500 ml olivovým olejem a extraktem z mořské řasy. Obsahuje kvalitní kosmetický olivový olej a extrakt vodní řasy (Ulva lactuca), které v kombinaci s dalšími ošetřujícími složkami napomáhají ochraně před nadměrným vysušováním a podrážděním pokožky při mytí a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Sprchový gel 200 ml s extrakty z pivních kvasnic a chmele. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic na pokožku. Samotné extrakty z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) mají popsány hydratační, antiseptické a mnoho jiných účinků. Do receptury přináší proteiny, lipoidy, vitamíny a další vlasu a pokožce prospěšné látky. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Kondom v dárkovém balení