Dárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázekDárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek
Dárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek
Dárkové balení Žít své sny - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek

Dárková kosmetická sada s obrázkem – s kořeněnou vůní

SKU: BC610212
Běžná cena:
Prodejni cena 147,93 Kč
Prodejni cena bez DPH 147,93 Kč
Discount
Dárkové balení kosmetiky Žít své sny - sprchový gel 200 ml a koupelová lázeň 200 ml s kořeněnou vůní, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď.
 

Dárkové balení Žít své sny ... - kosmetika s kořeněnou vůní a dekorativní obrázek

Krémový sprchový gel 200 ml s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Krémová lázeň s olivovým olejem a podmanivou vůní 200 ml. Krémová lázeň s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný ke koupeli celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Dělej to, co tě udělá šťastným. Neboj se žít své sny .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm