Dárkové balení American Diner - kosmetika s extraktem vinné révy a dekorativní obrázekDárkové balení American Diner - kosmetika s extraktem vinné révy a dekorativní obrázek
Dárkové balení American Diner - kosmetika s extraktem vinné révy a dekorativní obrázek
Dárkové balení American Diner - kosmetika s extraktem vinné révy a dekorativní obrázek_product

Dárková kosmetická sada s obrázkem - American Diner

SKU: BC610215
Běžná cena:
Prodejni cena 147,93 Kč
Prodejni cena bez DPH 147,93 Kč
Discount
Dárkové balení kosmetiky American Diner - sprchový gel 200 ml a vlasový šampon 200 ml s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy, doplněné o dekorativní obrázek 13 x 24 cm k zavěšení na zeď. Milý dárek pro muže i ženu.
 

Dárkové balení American Diner - kosmetika s extraktem z vinné révy a dekorativní obrázek

Vinný sprchový gel s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy 200 ml. Využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku celého těla. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Vinný šampon s hroznovým olejem a extraktem z vinné révy 200 ml. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy (Vitis vinifera), které v sobě nesou ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky, které mají deklarovány velmi prospěšné účinky na pokožku. Kvalitní mycí a ošetřující složky, vyvážené pH a účinná kombinace extraktů zaručují dokonalé a šetrné mytí při zachování přirozeného ochranného filmu a a snadnější rozčesávání vlasů.

Dekorativní obrázek 13 x 24 cm - Dělej to, co tě udělá šťastným. Neboj se žít své sny .... Tištěno na dřevěné směsné desce o tlouštce 0,8 cm