KOSMETIKA - DÁRKY - DEKORACE

Dárky pro muže

Registrace uživatele
Profil uživatele
Zrušit

Česká kosmetika, netradiční dárky a dekorace

 
 

Česká kosmetika Bohemia Gifts   Česká kosmetika

Bohemia Cosmetics

Naše společnost (Mediabox spol. s r.o.) je českým výrobcem kosmetiky již od roku 1998. Již o začátku naší výroby se snažíme nabízet našim zákazníkům vysoce kvalitní kosmetiku, s příjemnými vůněmi a v atraktivním balení.

Více o nás
 
 

Výroba kosmetiky   Výroba kosmetiky

Výroba ve Stráži pod Ralskem

Náš závod je v blízkosti města Stráž pod Ralskem a u značné části našich produktů jde o pečlivou ruční výrobu. Naše výroba je přísně kontrolována příslušnými státními orgány. Všechny výrobky před uvedení na trh procházejí náročnou schvalovací procedurou plně v souladu s legislativou EU.

O naší výrobě
 
 

Kvalitní suroviny  Kvalitní suroviny

Pečlivý výběr surovin pro výrobu

Veškeré hlavní povrchově aktivní látky a suroviny jsou voleny v nejvyšší kosmetické kvalitě a tak, aby byl jejich základ rostlinného původu. Celková skladba surovin je volena tak, aby byl výrobek pěnivý a s dobrou mycí schopností. Výrobky neobsahují parabeny a netestujeme je na zvířatech.

O surovinách
 
 

Dárky   Dárky

Dárky Bohemia Gifts

Dárky přímo od českého výrobce. Vytváříme a vyrábíme pro vás dárky, kterými můžete obdarovat své blízké a přátele. Nabízíme originální a netradiční dárky pro muže, ženy i děti. Vybírat můžete kosmetické dárky, chutné dárků, svíčky, společenské hry a další veselé dárky.

Kategorie dárků
 
 

Chutné dárky   Chutné dárky

Čokolády, bonbóny, dárkové víno

Díky kreativnímu týmu a i díky schválené potravinářské výrobě, vám můžeme představit sérii netradičních chutných dárků. Jde o dárkové čokolády, pralinky, dárková vína nebo bylinné sypané čaje. Ochutnejte sladké a chutné dárky.

Chutné dárky
 
 

Dárky   Reklamní předměty

Reklamní kosmetika, předměty a suvenýry

Druhá část naší firmy Mediabox je reklamní agenturou s vlastním grafickým studiem a tiskárnou. Proto vám můžeme nabídnout výrobu atraktivních reklamních předmětů pro firmy nebo suvenýrů pro turisty, a to i v malých sériích.

Reklamní předměty
 
 
 
 

Bohemia Gifts

Vítejte na stránkách českého výrobce kosmetických a dárkových produktů značky Bohemia Gifts.  Originální kosmetické dárky, vinná, bylinná, přírodní a ručně vyráběná kosmetika obohacená o přírodní bylinné a ovocné extrakty. Jemné kosmetické výrobky pro děti pro šetrnou péči o dětskou pokožku. V naší nabídce naleznete i velmi populární výrobky pivní kosmetiky, kterou vyrábíme pod značkou Pivrnec.

Veškerým produktům značky Bohemia Gifts & Cosmetics je při vývoji i jejich výrobě věnována značná pozornost a to v několika rovinách. Velmi pečlivě řešíme celkovou surovinovou politiku, pečlivou volbu aditiv, obalovou politiku a v neposlední řadě i samotnou výrobu dle pravidel správné výrobní praxe. Jednotlivé receptury výrobků jsou voleny vždy v nejvyšší kvalitě a buď bez konzervantů nebo alespoň bez použití parabenů s konzervanty používanými i v potravinářství.

Všechny výrobky před uvedení na trh procházejí náročnou schvalovací procedurou, která zahrnuje mikrobiologické testování, dermatologický test, zátěžový test konzervačního systému, posouzení vhodnosti a správnost volby surovin a jejich dokumentace, posouzení vhodnosti obalů a jejich materiálů a vlastní hodnocení bezpečnosti s výpočtem expozice jednotlivým surovinám, kontrolu správnosti textu na etiketě apod.. Výrobky tak splňují veškeré legislativní náležitosti v rámci celé Evropské unie.

V našem eshopu mohou nakupovat i naši obchodní partneři, kterým po zaslání patřičných dokumentů nastavíme snížené velkoobchodní ceny. Naše společnost je výrobcem nejen kosmetiky, ale i dalších dárků, které nenaleznete na těchto stránkách. Nakoupit tak, kromě kosmetických výrobků, můžete také svíčky, dekorace, společenské hry (které jsme sami vytvořili), dárková vína a čokolády a mnoho dalších zajímavých dárků.

 

Kamenná prodejna Bohemia Gifts Katalog Bohemia Gifts Kosmetika Bohemia Gifts Reklamní kosmetika a dárky

 

Vyrábíme pro Vás

Vyrobeno v České republice Netestováno na zvířatech Neobsahuje parabeny Nezatěžujeme přírodu  Ručně vyrobeno