fbpx
Dárkové macerační víno 0,75 l - dobrý spánekDárkové macerační víno 0,75 l - dobrý spánek

Bylinné macerační víno 0,75 l - dobrý spánek

Kód zboží: BC062302

Dárkové červené víno 0,75 l Merlot dodávané se směsí bylin určených k maceraci (vyluhování) pro přípravu bylinného vína. Směs bylin napomáhá dobrému spánku.
139,67 Kč


Popis

Neprodejné osobám mladším 18 let

Nová kolekce vín a směsí bylin vám umožní připravit si doma své vlastní unikátní bylinné víno, které můžete sami užívat nebo svým vínem obdarovat své blízké. Byliny, které pomáhají dobrému spánku - bylinná směs celkově zklidňuje organismus a napětí , přispívá ke klidnému spánku a je vhodné při lehčích formách nespavosti. Směs bylin můžete ve víně macerovat (doba macerace 24 hod) a vytvořit tak unikátní dárek pro vaše blízké a přátele.

Macerace neboli vyluhování je nejobvyklejší a jednou z nejstarších metod zpracování bylin a spočívá ve vyluhování drog např. ve víně, které přijímá aroma a chuť jednotlivých bylin a rozpouští látky v nich obsažené.

Složení směsi bylin: meduňka nať, mateřídouška nať, heřmánek květ, třezalka nať, pomerančový květ, kozlík kořen, chmelové šištice.

UPOZORNĚNÍ: směs obsahuje třezalku – možná zvýšená citlivost na sluneční záření, může ovlivňovat účinek některých současně podávaných léků. Užívání prostředků s třezalkou konzultujte vždy se svým lékařem.

Červené suché víno 750 ml, Cabernet Sauvignon. Země původu Španělsko (Kastilie). Alkohol 12%.

 

Hodnocení

Tento produkt nebyl ještě hodnocen. Buďte první. Stačí se registrovat a můžete hodnotit.