Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie. Soubory cookie jsou malé soubory, které ukládají informace ve Vašem prohlížeči a běžně slouží k rozlišování jednotlivých uživatelů. Osoba uživatele však není na základě těchto informací identifikovatelná.

Babiččino víno k maceraci 0,75 l - černý bez květBabiččino víno k maceraci 0,75 l - černý bez květ

Babiččino macerační víno 0,75 l - černý bez květ

SKU: BC062306
Prodejni cena 139,67 Kč
Dárkové babiččino červené víno 0,75 l Merlot dodávané se směsí bylin určených k maceraci (vyluhování). Byliny - černý bez (květ) je vhodné k pročištění těla.
 

Neprodejné osobám mladším 18 let

Babiččino macerační víno - černý bez - květ (na pročištění těla)

Nová kolekce babiččiných vín a směsí bylin vám umožní připravit si doma své vlastní unikátní bylinné víno, které můžete sami užívat nebo svým vínem obdarovat své blízké.

Bez černý - květ: odvar ze sušených květů je močopudný, rozpouští hleny a podporuje pocení. Má diuretické účinky, snižuje horečku a mírní kašel.

Babička vždycky říkávála: "Kdo si tělo bezem čistí, bude tu dýl, to je jistý"

Macerace neboli vyluhování je nejobvyklejší a jednou z nejstarších metod zpracování bylin a spočívá ve vyluhování drog např. ve víně, které přijímá aroma a chuť jednotlivých bylin a rozpouští látky v nich obsažené. Postup: víno nalijeme do uzavíratelné nádoby a přidáme bylinky. Nádobu uzavřeme necháme bylinky macerovat ve víně při pokojové teplotě až 48 hodin. Víno následně přecedíme a uchováváme v uzavřené nádobě na chladném a tmavém místě.

Červené suché víno 750 ml. Země původu Španělsko (Kastilie). Alkohol 12%.

 

Potvrzuji, že nebudu nakupovat alkohol, pokud jsem mladší 18 let.

I confirm that I will not buy alcohol if I am under 18 year old.