Velkoobchod - kosmetika a dárky

Jako výrobce nabízíme našim partnerům odběr za velkoobchodní ceny. Maloobchodníci mohou nakupovat v našem eshopu za snížené ceny. Velkoobchodní ceny platí pouze pro maloobchodníky, kteří naše produkty dále nabízejí k prodeji finálním zákazníkům.

Jak postupovat:

  • 1. Zaregistrujte se v našem eshopu - registrace
  • 2. Na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zašlete adresu vašeho obchodu a kopii živnostenského listu, popř. výpis z obchodního rejstříku a výpis o DIČ.
  • 3. Následně vám budou v našem systému aktivovány snížené ceny pro maloobchodní, o čemž budete informováni emailem.

 

Jste-li velkoobchod nebo máte jiný dotaz týkající se distribuce našich výrobků, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rovněž si můžete objednat návštěvu našeho obchodního zástupce, který vám poskytne náležitý servis. Schůzku si můžete objednat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Rádi vás budeme kontaktovat.

 

EXPORT

Stále hledáme nové obchodní partnery v zahraničí a velice rádi přizpůsobíme výrobky vašemu trhu. Nabízíme naše výrobky s etiketami v angličtině, popř. se štítky ve vašem jazyce. Pokud máte zájem o import našich výrobků, kontaktujte nás prosím na emailu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

SLOVENSKO

Pro nákup zboží na Slovensku můžete kontaktovat našeho distributora:

Business Management, s.r.o.
Ul. P. O. Hviezdoslava 687/12
010 01 Žilina
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: (00421) 904 591 752