Vážení zákazníci, v současné složité situaci dočasně nezasíláme zásilky na výdejní místa Geis Point a není možná platba na dobírku. Vaše objednávky dodáme přímo na vaši adresu přepravní společností Geis (DPD) nebo využijte služeb České pošty. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme všem za trpělivost, pokud je doba dodání delší. Snažíme se dodávat co nejrychleji s vypětím všech sil.

Beer Spa premium pivní kopelová pěna 200 ml - tmaváBeer Spa premium pivní kopelová pěna 200 ml - tmavá

Beer Spa premium pivní koupelová pěna 200 ml - tmavá

SKU: BC820002
Běžná cena:
Prodejni cena 57,02 Kč
Prodejni cena bez DPH 57,02 Kč
Discount
Beer Spa pivní koupelová pěna 200 ml - tmavá. Pivní koupelová lázeň obsahuje extrakty z pivních kvasnic a chmelu obecného, je vhodná k uvolňující relaxační koupeli u vás doma.
 

Pivní koupelová pěna s extrakty z pivních kvasnic a chmele 200 ml

Pivní lázeň ke kvalitní každodenní osobní hygieně. Nová dvousložková receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků pivních kvasnic. Kombinace extraktu z pivních kvasnic (Saccharomyces Cerevisiae) a chmelu obecného (Humulus Lupulus) má popsány vynikající hydratační, antiseptické, mírně hojivé a protizánětlivé účinky. Receptura obsahuje proteiny, lipoidy, vitamíny a mnoho dalších pokožce prospěšných látek. Dvousložková formulace zesiluje ošetřující efekt olejových komponent a po umytí zanechává pokožku čistou, jemnou a sametově hebkou.